Wakacje na kredyt: nie musisz rezygnować z wczasów nie mając gotówki

Każdy potrzebuje czasem urlopu i wypoczynku. Nie tylko latem, ale w trakcie całego roku warto czasem wyjechać choćby na parę dni na urlop, a najlepiej na tydzień lub dwa na zagraniczne wczasy w ciepłe rejony, gdzie mamy gwarantowaną dobrą pogodę i wiemy, że czeka nas wspaniałe odprężenie od codzienności. Co jednak, gdy nie masz gotówki na wyjazd? Rynek finansowy w połączeniu z internetem wyciągają do ciebie pomocną dłoń – nie wychodząc z domu w trakcie nawet jednego dnia możesz w banku lub firmie pozabankowej wziąć kredyt na wakacje pozwalający sfinansować wyjazd, wczasy lub inny rodzaj urlopu. Może być to korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą wyjechać gdzieś i wypocząć i są gotowe spłacać koszt wyjazdu w ratach przez kolejne miesiące, rozkładając ciężar finansowy wakacji na dłuższy okres.

Gdzie można uzyskać pożyczkę dogodną do sfinansowania wakacji? Opcję uzyskania szybkiego kredytu online posiadają już niektóre banki. Szczególnie wyróżnia się w tej grupie INBANK oferujący kredyt przez internęt nawet do kwoty 50.000 zł, co pozwala sfinansować w zasadzie każdy – nawet najdroższy – rodzaj wyjazdu wakacyjnego. Także inne banki, jak np. BGŻ BNP PARIBAS czy GETIN BANK umożliwiają wzięcie kredytu online – odpowiednio na kwoty do 20.000 zł i 10.000 zł – są to kredyty gotówkowe dostępne całkowicie przez internet, nie musimy więc wychodzić z domu ani odwiedzać placówki banku, aby taki kredyt otrzymać.

Jeszcze szerszą ofertę w zakresie pożyczek online posiadają firmy pozabankowe. Np. w serwisie ZAPLO można uzyskać pożyczkę do 7.000 zł nie tylko całkowicie online, ale nawet bez zaświadczeń o dochodach. W ciągu jednego dnia można tam więc uzyskać pożyczkę na dowód pozwalającą opłacić już całkiem dobre wakacje – np. luksusowe wczasy we dwoje lub tydzień z rodziną w ciepłym klimacie. Równie ciekawe, bo dostosowane swoim okresem spłaty i kwotą pożyczki do potrzeb osób wyjeżdżających na wakacje, mogą okazać się oferty takich firm jak MONEDO, LOANME, SUPER GROSZ czy HAPI POŻYCZKI.
Pożyczki w tych firmach można otrzymać na kwoty 7-15 tys. złotych – wszystko to online i w ciągu 1 dnia. Spłatę można rozłożyć na raty od kilku miesięcy nawet do 4 lat – sam klient wybiera najbardziej dogodny termin.

Wymienione wyżej pożyczki to pożyczki na raty. Jeśli planujesz krótszy i tańszy wyjazd, może zainteresować cię także opcja “pierwszej pożyczki za darmo” dostępna w niektórych firmach pożyczkowych – w ten sposób możesz sfinansować wakacje bez dodatkowych kosztów, opłacając je teraz pożyczką, którą spłacisz np. za miesiąc lub 2 miesiące bez odsetek ani innych prowizji. Takie opcje dostępne są np. w firmach INCREDIT (pożyczasz 2000 zł i po 61 dniach zwracasz 2000 zł bez kosztów) czy LENDON (pożyczasz 2500 zł i po 45 dniach spłacasz 2500 zł). Więcej darmowych pożyczek znajdziesz tutaj: pożyczka za darmo.

Opcja “wakacji na raty” czyli wczasów sfinansowanych z kredytu może okazać się dla wielu osób świetnym rozwiązaniem pozwalającym nie rezygnować z wczasów mimo przejściowego braku środków finansowych. Oczywiście biorąc taki kredyt należy dokładnie przemyśleć, czy będziemy w stanie wpłacać raty pożyczki, w przeciwnym bowiem razie takie wakacje na kredyt mogą nam się potem odbić przysłowiową “czkawką” w postaci windykacji i ściągania od nas nie tylko kosztów kredytu, ale także innych kosztów związanych ze ściąganiem należności. Dlatego dążąc do realizacji wakacyjnych marzeń musimy pamiętać o odpowiedzialności za własne zobowiązania finansowe i brać kredyt tylko w sytuacji, w której mamy pewność spłaty kredytu w przyszłości.