Konkurs Ferratum – firma może spłacić twoją pożyczkę!

Serwis pożyczkowy FERRATUM ogłosił konkurs, który trwać będzie do końca listopada 2018 roku. W ramach konkursu każdy pożyczkodawca może liczyć na wygranie spłaty swojej pożyczki. Firma planuje spłacać jedną pożyczkę tygodniowo. Co należy zrobić, by zostać laureatem konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wziąć pożyczkę, a następnie przystąpić do konkursu, w ramach którego trzeba najciekawiej i najbardziej kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe “Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić twoją pożyczkę?”. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie pożyczkodawcy. Co tydzień jury wybierze laureata.

W firmie pożyczkowej FERRATUM można uzyskać szybki kredyt na dowolny cel przez internet w wysokości do 10.000 złotych na okres od 6 do 24 miesięcy. RRSO reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 160%.

Firma pracuje przez 7 dni w tygodniu, a do złożenia wniosku o pożyczkę nie są wymagane żadne zaświadczenia. Wystarczy podać dane z dowodu osobistego oraz posiadać konto bankowe i telefon komórkowy.

Kliknij tutaj, by przejść do serwisu FERRATUM