Provema – nowa pożyczka ratalna online na 6 miesięcy

Na rynku pojawiła sie nowa firma pożyczkowa. PROVEMA oferuje szybkie pożyczki przez internet lokujące się pomiędzy chwilówkami a kredytami długoterminowymi online udzielanymi przez firmy pozabankowe.

Pożyczki oferowane przez firmę PROVEMA są udzielane w kwocie od 1100 do 1500 złotych na okres 6 miesięcy. Spłata następuje w miesięcznych ratach.

RRSO reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 283%, co może wydawać się wysoką wartością, jednak na tle innyc hfirm nie wygląda wcale źle – wartość ta wynika po prostu z tego, że okres spłaty jest krótki, a wiele innych firm jako przykład reprezentatywny podaje pożyczkę o dłuższym terminie spłaty (zasady obliczania RRSO powodują, że pożyczki o dłuższym okresie spłaty zwykle mają niższe RRSO).

Pożyczka jest dostępna bez konieczności przedstawiania żadnych zaświadczeń. Tak jak w innych firmach konieczne jest tylko potwierdzenie tożsamości poprzez weryfikację swojego konta bankowego, na które wypłacona zostanie pożyczka.

Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 i jeśli klient złoży wniosek o pożyczkę w tym czasie, decyzja i przelew na jego konto może być wydana nawet w ciągu kilkunastu minut.

PROVEMA – kliknij tutaj, by złożyć wniosek o pożyczkę