Chwilówki online 2018 – nowe oferty szybkich pożyczek

Wciąż zmieniający się rynek pożyczek pozabankowych jest z każdym rokiem coraz bardziej konkurencyjny. Poniżej prezentujemy 2 nowe ciekawe firmy pożyczkowe, które pojawiły się ostatnio na rynku.

Na rynku chwilówek pojawił się nowy ciekawy serwis pożyczkowy KUKI.PL oferujący pożyczki krótkoterminowe na okres 30 dni. W firmie tej można uzyskać pierwszą pożyczkę za darmo w kwocie nawet 3000 zł, co oznacza, że pożyczając 3000 zł na 30 dni musimy zwrócić po tym terminie tylko kwotę pożyczki (3000 zł) bez dodatkowych kosztów. Firma pracuje 7 dni w tygodniu, więc można tam także otrzymać pożyczkę w sobotę lub niedzielę. O pożyczkę przez internet mogą wnioskować osoby w wieku 20-75 lat posiadające własne konto bankowe.


SPRAWDŹ TĘ OFERTĘ

Z kolei na rynku pożyczek ratalnych interesującą nową firmą jest MIKRO KASA. Wbrew nazwie w firmie tej można uzyskać kredyt długoterminowydo 15 000 zł, co jest jedną z wyższych kwot dostępnych na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Okres spłacania rat można określić w przedziale od 12 do 30 miesięcy.
O pożyczkę na raty online mogą wnioskować osoby w wieku 18-75 lat posiadające własne konto bankowe.


SPRAWDŹ TĘ OFERTĘ

Jeśli chcesz uzyskać szybką pożyczkę przez internet, możesz sprawdzić ranking pożyczek udzielanych przez internet uporządkowany według kwoty szacunkowej raty dla różnych kwot i okresów spłaty kredytu.