Kuki.pl podwyższa darmową pożyczkę do 5000 zł

Serwis pożyczkowy KUKI.PL wszedł w zeszłym roku na polski rynek i od razu zdobył silną pozycję na rynku dzięki swojej atrakcyjnej ofercie chwilówek przez internet. Obecnie firma idzie za ciosem – właśnie zwiększyła kwotę pierwszej darmowej pożyczki do 5000 zł.

Pożyczkodawca oferuje chwilówki przez internet na okres 30 dni. Kwota pierwszej pożyczki wynosi teraz do 5000 zł i jest ona darmowa, czyli RRSO wynosi 0%. Jest to oczywiście oferta dla nowych klientów, którzy dotychczas nie korzystali z usług tego serwisu.

Akceptowany wiek klienta wynosi od 20 do 75 lat. Złożenie wniosku o pożyczkę nie wymaga zaświadczeń, ale oczywiście należy podać swoje dane m.in. o swojej sytuacji finansowej. Firma ocenia zdolność kredytową klienta indywidualnie w każdej sytuacji. Dla potwierdzenia tożsamości należy wykonać przelew weryfikacyjny (1 grosz).

Serwis KUKI.PL jest czynny przez 7 dni w tygodniu, więc pierwsza darmową pożyczkę do 5000 zł można tam otrzymać nie tylko w dni powszednie, ale także w sobotę albo niedzielę. Jak więc widać firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje pożyczki szybko i elastycznie.

KUKI.PL – kliknij tutaj, aby przejść do serwisu pożyczkodawcy