Kuki, Provident, Lendon – nowości i promocje

Okres letni sprzyja pożyczaniu pieniędzy, choćby na potrzeby wyjazdów wakacyjnych, dlatego pożyczkodawcy chętnie organizują w tym czasie różne promocje lub uatrakcyjniają swoje oferty. Poniżej przedstawiamy kilka nowości na rynku, który pojawiły się w lipcu.

Serwis KUKI oferuje nie tylko pierwszą pożyczkę za darmo do kwoty 3000 zł (RRSO 0%), ale także obecnie każdy kto weźmie pożyczkę może wziąć udział w konkursie, w którym co tydzień do wygrania jest kwota 15.000 złotych!
Wystarczy wziąć pożyczkę na stronie internetowej pożyczkodawcy i potem zgłosić się do konkursu, a następnie pozostaje już tylko czekać na wyniki.

Z kolei osoby, które interesuję chwilówki ratalne z pewnością zwrócą uwagę na kolejną edycję promocji PROVIDENTA, który oferuje pierwszą pożyczkę za darmo w kwocie 1500 zł na 4 miesiące. RRSo tej oferty wynosi 0%, bo w sumie po 4 miesiącach zwracamy tylko kwotę pożyczki.

Z kolei serwis chwilówek LENDON zwiększył ostatnio kwotę pierwszej darmowej pożyczki do 3000 złotych. Warto zwrócić uwagę, że darmowa pierwsza pożyczka (RRSO 0%) jest tu dostępna na okres aż 45 dni!