Pozabankowa pożyczka online w formie limitu odnawialnego

Na rynku firm pożyczkowych, które w dużej mierze są do siebie bardzo podobne, pojawiła się nowość – pożyczka online w formie limitu odnawialnego. Taką opcję oferuje serwis pożyczkowy BANKNOT. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej pożyczki na dłuższy okres niż 30 dni, a jednocześnie chcą elastycznie korzystać z pożyczki. Ta forma chwilówki ma bowiem także taką zaletę, że koszty naliczane są tylko za kwotę, z której się korzysta.

W serwisie BANKNOT można wnioskować o limit odnawialny do kwoty 5000 PLN – kwota zależy od oceny zdolności kredytowej. Koszty miesięczne są stosunkowo niskie w porównaniu do większości firm pożyczkowych. Po upływie miesiąca można spłacić – wedle uznania – albo całość kwoty pożyczki powiększoną o koszty, albo część kwoty pożyczki + koszty (wtedy limit odnawialny na następny miesiąc zmniejszy się do kwoty niespłaconego kapitału), albo można spłacić tylko opłatę minimalną, tj. wysokość miesięcznych kosztów, a kapitał limitu odnawialnego przenieść na kolejny miesiąc.

Jest to więc rozwiązanie elastyczne i można go porównać z kredytem bankowym, gdyż w efekcie można z kwoty limitu korzystać przez długi czas, płacąc jedynie co miesiąc opłaty i prowizje. Atutem w stosunku do innych firm pożyczkowych jest to, że nie musimy spłacać w całości pożyczki po miesiącu, aby otrzymać ją na kolejny miesiąc – wystarczy opłacić tylko naliczone koszty. Limit jest przyznawany na okres 12 miesięcy.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie tej oferty, wejdź na stronę BANKNOT.pl.