Pożyczka dla przedsiębiorców przez internet – nowość na rynku

Większość firm pożyczkowych koncentruje się wyłącznie na pożyczkach dla konsumentów, co zresztą nie dziwi, bo w tym segmencie zapotrzebowanie na ten produkt jest największe. Tym niemniej, pożyczki często potrzebne są także przedsiębiorcom i to nie tylko działającym już długo na rynku, ale także tym, którzy dopiero zaczynają swoją działalność. Na rynku pożyczek pozabankowych pojawił się nowy ciekawy produkt – pożyczka dla przedsiębiorców BOSS POŻYCZKA oferowana każdemu, kto posiada zarejestrowaną działalność gospodarczą w Polsce.

Pożyczka ta jest dostępna w kwocie do 10 000 zł, a jej spłatę można rozłożyć nawet na 24 miesięczne raty. Co ważne, cała procedura uzyskiwania pożyczki odbywa się przez internet i jest szybka, co jest szczególnie ważne w przypadku pożyczek pozabankowych. Co więcej, warunkiem wstępnym jest jedynie posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej (nawet jeśli została zarejestrowana np. dzień wcześniej) oraz nie figurowanie w rejestrach dłużników. Jeśli klient spełnia 2 powyższe warunki, może starać się o pożyczkę – oczywiście ewentualna decyzja pożyczkowa zależy od indywidualnej oceny wniosku dokonanej przez firmę pożyczkową.

Wydaje się, że produkt ten jest ciekawy, bo dotychczas na rynku pożyczek dla firm dominowały banki. Każdy, komu potrzebna jest pożyczka na działalność w pierwszym odruchu udawał się do swojego banku i tam szukał ofert, a te obwarowane są zwykle formalnościami i wymogami dotyczącymi osiągania dochodów w przeszłości. W szczególności uzyskanie pożyczki na samo rozkręcenie biznesu (bez historii jego prowadzenia) jest w bankach dość trudne. Dlatego istnieje tu nisza, którą mogą zapełnić takie oferty jak właśnie BOSS POŻYCZKA.