Pożyczka na poczcie online bez konta bankowego

Dotychczas na rynku pożyczek online pojawiło się mnóstwo firm i ofert. Atrakcyjne promocje takie jak pierwsza darmowa chwilówka przyciągają kolejnych nowych klientów. Jednak typowa pożyczka internetowa jest to pożyczka na konto bankowe. Posiadanie konta bankowego jest więc niezbędne w większości przypadków do otrzymania pożyczki.

Konto internetowe w banku jest zwykle używane nie tylko jako miejsce, do którego przelewa się pieniądze z pożyczki, ale także jako narzędzie potwierdzenia tożsamości. Typową metodą potwierdzania tożsamości klienta jest przelew weryfikacyjny (1 grosz) dokonywany z własnego rachunku w banku. Pojawiły się na rynku firmy, w których możliwa jest także pożyczka bez przelewu grosza, ale także w tym przypadku niezbędne jest konto bankowe, gdyż potwierdzenie tożsamości odbywa się poprzez specjalną aplikację, która pobiera dane osobowe z konta bankowego po zalogowaniu się przez klienta do jego bankowości elektronicznej.

Jednak ostatnio jedna z popularnych firm oferujących pożyczki ratalne – SUPER GROSZ – zaoferowała możliwość otrzymania pożyczki bez konta bankowego udzielanej przez internet, tj. bez fizycznego kontaktu klienta z firmą pożyczkową.

W przypadku, gdy klient nie posiada konta bankowego lub też po prostu woli otrzymać pieniądze w gotówce, a nie jako przelew na konto, procedura otrzymania pożyczki ratalnej jest następująca. Najpierw należy założyć konto w serwisie SUPER GROSZ i złożyć wniosek o pożyczkę, podając wszystkie niezbędne dane. Jest to pożyczka bez zaświadczeń, więc nie trzeba przesyłać żadnych dokumentów. Jeśli klient otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki, dostanie specjalny kod SMS na swój telefon komórkowy. Z tym kodem SMS oraz własnym dowodem osobistym należy udać się do placówki Poczty Polskiej, aby otrzymać gotówkę. Ta usługa polegająca na współpracy firmy SUPER GROSZ z Pocztą Polską nosi nazwę GIRO i jest nowatorskim rozwiązaniem na polskim rynku pożyczkowym.

Taka pożyczka na poczcie to świetne rozwiązanie dla każdego kto nie posiada lub nie chce używać swojego konta bankowego do uzyskania pożyczki i preferuje otrzymanie gotówki. Tego typu pożyczka jest bardzo szybka podobnie jak klasyczna pożyczka online na konto, gdyż po pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymaniu SMS z kodem klient może od razu odebrać pieniądze.

SUPER GROSZ to jedna z najpopularniejszych firm udzielających pozabankowe pożyczki na raty. Nowy klient może otrzymać do 7000 PLN na okres do 48 miesięcy, więc jak na pożyczki pozabankowe jest to jeden z najdłuższych możliwych okresów spłaty na rynku. Firma pracuje od poniedziałku do soboty, a o pożyczkę mogą ubiegać się osoby w wieku od 21 do 80 lat.