Pożyczka ratalna Smartney – szczegóły nowej pożyczki online

Co jakiś czas pojawiają się w polskim internetcie nowe firmy pożyczkowe, które starają się przebić ofertę konkurencji i zachęcić klientów nową ofertą. Wydaje się, że nowa pożyczka pozabankowa
SMARTNEY rzeczywiście ma szansę odnieść sukces. Wyróżnia ją bowiem nie tylko łatwa procedura i szeroki przedział możliwego do uzyskania kredytu, ale także nadspodziewanie niski koszt oferowanych pożyczek, który wydaje się bardzo konkurencyjny w stosunku do innych dostępnych ofert.

Smartney to pożyczka ratalna przez internet. Oferta zainteresuje osoby poszukujące dużych i małych pożyczek, ponieważ minimalna kwota kredytu to tylko od 1.000 zł, a maksymalna dostępna kwota pożyczki wynosi aż 60.000 zł. Tak duża elastyczność jest rzadko spotykana w polskich firmach pożyczkowych.

Podobnie jest z okresem kredytowania, który minimalnie może wynieść 12 miesięcy, a maksymalnie może osiągnąć aż 60 miesięcy, czyli 5 lat – tak długi okres spłaty może pozwolić na znaczne zmniejszenie wysokości miesięcznej raty. Informację o standardowym koszcie pożyczki można oczywiście uzyskać na stronie internetowej firmy, wpisując odpowiednio kwotę i okres spłaty.


SMARTNEY – ZOBACZ OFERTĘ I ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ONLINE

Łatwo zauważyć, że koszty pożyczki wyglądają bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji. RRSO reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi bowiem tylko 23,88%, co można nawet porównać z niektórymi ofertami kredytów gotówkowych w bankach.

Smartney to pożyczka na raty przez internet, więc procedura odbywa się online i kredyt możesz otrzymać nawet w 30 minut. Zależy to oczywiście od oceny twojej zdolności kredytowej przez pożyczkodawcę, ale jeśli wypadnie ona pozytywnie, pieniądze otrzymasz od razu poprzez system szybkich przelewów Dotpay.

Wymagany wiek klienta to 25-70 lat. Firma pracuje zarówno w dni powszednie, jak i w sobotę i niedzielę.


SMARTNEY – ZOBACZ OFERTĘ I ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ONLINE