Pożyczka za darmo na 4 miesiące RRSO 0% – promocja Providenta

Firma pożyczkowa PROVIDENT wystartowała właśnie z nową promocją, która skierowana jest do nowych klientów. Mogą oni otrzymać pierwszą pożyczkę do 1500 zł za darmo aż na 4 miesiące.

Jest to nowy etap na polskim rynku pożyczkowym, gdyż dotąd pożyczkodawcy oferowali darmowe pożyczki na okres 30 dni, rzadko na okres 45-60 dni. Tymczasem tutaj otrzymujemy ofertę darmowego kredytu aż na 4 miesiące. Pożyczka taka jest spłacana w miesięcznych ratach, czyli pożyczając np. 1500 zł spłacamy co miesiąc 375 zł. RRSO wynosi 0%.

Pożyczka w Providencie to typowa pożyczka online – otrzymujemy ją całkowicie przez internet, a pieniądze są od razu przelewane na nasze konto bankowe online. Pożyczka 1500 zł na 4 miesiące to atrakcyjna oferta w porównaniu do typowych chwilówek, gdyż spłatę możemy rozłożyć na dłuższy okres. Termin 4 miesięcy pozwala znacznie łatwiej zaplanować sobie spłatę zobowiązania.

Provident nie był dotąd aktywny na rynku krótkoterminowych chwilówek, udzielając pożyczki na rok, 2 lub 3 lata. Standardowa pożyczka długoterminowa w ofercie Providenta może być zaciągnięta na kwotę nawet do 15.000 zł, a spłata rozłożona nawet na 36 miesięcy. Tak wysoka i długa pożyczka nie jest już oczywiście darmowa (reprezentatywne RRSO wynosi 152,93%). Provident otwierają nową “chwilówkową” promocję pragnie zapewne zwabić do siebie nowych klientów, dotychczas zainteresowanych krótkoterminowymi pożyczkami, aby potem zaoferować im kredyty pozabankowe o dłuższym terminie spłaty.

PROVIDENT nie podał oficjalnie informacji o tym, jak długo ma trwać ta promocja, jednak jak podaje serwis Loan4u.pl z nieoficjalnych informacji wiadomo, że wstępnie planowany termin jej zakończenia to 8 maja 2018.

PROVIDENT – kliknij tutaj, by skorzystać z promocji