Umorzenie ostatniej raty w Ferratum

Niektóre promocje kredytowe trwają długo, inne bardzo krótko. Firma pożyczkowa FERRATUM ogłosiła promocję, która potrwa tylko do końca kwietnia 2018 roku. W ramach promocji każdy kto weźmie pożyczkę i będzie ją regularnie spłacał otrzyma nagrodę w postaci umorzenia ostatniej raty.

Promocja dotyczy kredytów na okres od 15 do 24 miesięcy. W Ferratum można otrzymać pożyczkę do 10.000 złotych. Należy pamięać, że warunkiem umorzenia ostatniej raty jest regularne spłacanie rat w terminie, dlatego nawet drobne opóźnienie w spłacie jednej raty może skutkować utratą praw do promocyjnej nagrody.

Ferratum to firma działająca na polskim rynku od wielu lat. Oferuje łatwe i szybkie pożyczki ratalne przez internet. Jest to typowa pożyczka na PESEL nie wymagająca żadnych dokumentów ani zaświadczeń (poza podaniem danych z dowodu osobistego). Oczywiście trzeba także posiadać konto bankowe, na które wpłynie pożyczka oraz telefon komórkowy i przejść pozytywnie ocenę zdolności kredytowej dokonywaną na podstawie oświadczeń co do własnej sytuacji finansowej podanych podczas składania wniosku o pożyczkę.

RRSO reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 160%.

FERRATUM – kliknij tutaj, by skorzystać z promocji